تبلیغات
$$$$ GUITAR $$$$ - $$نکاتی مهم برای خرید گیتار - چه گیتاری بخریم$$
$$$$ GUITAR $$$$

خوانندگان

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

$$نکاتی مهم برای خرید گیتار - چه گیتاری بخریم$$

$$نکاتی مهم برای خرید گیتار$$

در صورتی كه شما قصد خریدن یك گیتار خوب رادارید باید حتما با یك نفر آدمی كه وارد هست بروید ولی در هر صورت یك سری نكات هست كه باید در هنگام خرید گیتار به آن توجه كنید:

1- ابتدا شكل ظاهری گیتار را با دقت نگاه كنید كه تا هیچ گونه لكه و یا خوردگی و خط و تو رفتگی وجود نداشته باشد مخصوصا در قسمت دسته گیتار(جایی كه گیتار در آن قسمت كوك میشود)هیچ گونه تركی در داخل و یا خارج وجود نداشته باشد.

2-باید مطمئن بشوید كه دسته گیتار كاملا صاف است و هیچ گونه تابی در آن وجود ندارد.

3- باید توجه كنید فرتهای گیتار( میله های آهنی كه بصورت موازی در دسته گیتار قرار دارد و نتها را از هم جدا میكند) بصورت نوك تیز از طرفین بیرون زده نباشد چون ممكن است دستتان در هنگام نواختن گیتار صدمه ببیند و همینطور باید توجه كنید كه فرتها بطور كامل در دسته گیتار فرو رفته باشد.

4-باید توجه كنید كه فاصله سیم گیتار تا دسته گیتار (فرت برد) كم باشد چون اگه بیش از حد باشد شما باید نیروی بیشتری را برای اینكه نتی را گرفته متحمل شوید.

5- مطمئن شوید سیمهای گیتار بروی هیچ فرتی صدایی مانند (گز) نداشته باشد برای این كار باید شما صدای 6 سیم را بروی تمام فرت برد امتحان كنید.

6-باید مطمئن شویدكه گیتار شما دارای طنین خوبی بوده و دارای حد اكثر صدا است.

7-با پشت دست به روی تمام قسمت های صفحه صدا بزنید اگر متوجه صدایی مانند صدای گز شدید آن گیتار خراب ست و نباید خریداری شود.

8-باید توجه كنید كه تیغه پل( تیغه سفید رنگی كه در شكاف پل وارد شده و سیم گیتار بروی آن قرار دارد) كاملا عمود باشد چون در غیره اینصورت امكان شكسته شدن پل گیتار وجود دارد.

9-توجه كنید كه پل گیتار بطور كامل بروی بدنه گیتار چسبیده باشد و هیچ گونه درزی وجود نداشته باشد.

10- گیتارتان باید سبك باشد.دوستان عزیز این نكاتی است كه من خودم در هنگام خریدن گیتار رعایت میكنم پس باید توجه كنید كه همه این نكات در گیتار رعایت شده باشد در غیره اینصورت من به شما پیشنهاد میكنم كه از خرید آن منصرف شوید. و هیچ وقت در خرید ساز عجله نكنید.اگه مبتدی هستی و میخواهید گیتاری خریداری كنید حداقل انتخاب شما باید گیتار YAMAHA C70 باشد و برای انتخاب سیم گیتار من سیم La Bella 820 Red را به شما پیشنهاد میكنم.

درباره وبلاگ

چیزی برای گفتن ندارم فقط یک چیز آن هم این است که این وبلاگ دیر به دیر آپ میشود لطفا دلخور نشوید و خواهشا نظر بدهید و در نظر سنجی شرکت کنید تا من هم امیدوار شوم.هم چنین عذر خواهی میکنم که اخیرا بیشتر مطالب متفرقه میذارم.(در ضمن اگر کسی نتی را بخواهد در نظرات اعلام کند تا برایش بگذارم)
مدیر وبلاگ : فرید

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

خرید شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ تالیا