تبلیغات
$$$$ GUITAR $$$$ - $$تقویت ناخن ها برای گیتار نوازی$$
$$$$ GUITAR $$$$

خوانندگان

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

$$تقویت ناخن ها برای گیتار نوازی$$

تقویت ناخن ها برای گیتار نوازی

اگه شما هم تو گیتار زدن با پنجه مشکل دارین، اگه ناخن هاتون سریع میشکنن یا صدای ساز به دلخواه نیست پس باید ناخن هاتون رو تقویت کنین. سعی می کنم روشی رو بهتون معرّفی کنم تا بتونین شفاف ترین صدای گیتار رو با پنچه هاتون در بیارین:

» ناخن های دست چپ:

تمامی ناخن های دست چپ خودتون رو باید کوتاه کنین و البته همیشه هم کوتاه نگهشون دارین. هر وقت دیدین صدایی که از گیتار تولید میشه گز داره، احتمالآ باید ناخن هاتون رو کوتاه کنین (البته اگه اشکال از انگشت گذاری یا مضراب زنی شما نباشه)

اگه میپرسین چرا باید انگشت شست دست چپ رو هم کوتاه کرد باید تو جوابتون بگم که در سطوح بالاتر و یا در بعضی اَکوردهای پیشرفته از انگشت شست چپ هم برای گرفتن سیم ششم استفاده میشه امّا هنر اَموزهای مبتدی هم بهتره ناخن شست چپ خودشون رو کوتاه کنن چون این کار از فشاری که دسته ی گیتار به شست میاره و بعضی وقت ها هم باعث شکسته شدن ناخن شست چپ میشه کم میکنه.

» ناخن های دست راست:

ناخن های دست راست خیلی خیلی مهم تر از دست چپ هستن چون برای نوازندگی بکار میرن. خیلی از دوستان فکر می کنن برای نوازندگی گیتار باید ناخن هاشون رو تا حدّ امکان بلند کنن امّا اینطور نیست، ناخن های دست راست شما باید به مقداری بلند باشن که وقتی کف دستتون رو جلوی چشمتون میگیرین فقط حدود 3 میلی متر از ناخنتون دیده بشه.

لبه های تیز ناخن هاتون رو حتمآ بگیرین چون موقع نوازندگی باعث میشه سیم ها به ناخن هاتون گیر کنن.

اگه ناخن هاتون زود میشکنن و در برابر سیم مقاومت نمیکنن یا خم میشن توصیه می کنم از بادام زمینی استفاده کنین چون اثر معجزه اَسایی روی مقاومت ناخن هاتون داره، علاوه بر این ناخن هاتون رو هر روز به مدّت 5 تا 10 دقیقه توی محلول آب نمک اشباع بذارین، این کار علاوه بر افزایش مقاومت ناخن ها باعث سفیدی و زیبایی اونا هم میشه.

درباره وبلاگ

چیزی برای گفتن ندارم فقط یک چیز آن هم این است که این وبلاگ دیر به دیر آپ میشود لطفا دلخور نشوید و خواهشا نظر بدهید و در نظر سنجی شرکت کنید تا من هم امیدوار شوم.هم چنین عذر خواهی میکنم که اخیرا بیشتر مطالب متفرقه میذارم.(در ضمن اگر کسی نتی را بخواهد در نظرات اعلام کند تا برایش بگذارم)
مدیر وبلاگ : فرید

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

خرید شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ تالیا